Humanitarna akcija "Škola školi: Monta za Petrinju"

Autor: Administrator , 26. 1. 2021.

U humanitarnoj akciji „Škola školi: Monta za Petrinju“ prikupljeno je 11.895,03 kn financijske pomoći za OŠ Mate Lovraka u Petrinji. Prikupljeni iznos namijenjen je za sanaciju štete nastale potresom i bit će prebačen na račun OŠ Mate Lovraka.

Ovim putem želimo se zahvaliti svim učenicima, učiteljima, roditeljima i ostalima koji su svojom uplatom pokazali veliko srce i pomogli. Ova akcija prvi je korak u stvaranju novog prijateljstva sa OŠ Mate Lovraka iz Petrinje. Suradnja između naših škola ovdje tek počinje. Veselimo se svim budućim zajedničkim projektima s nadom u što skoriji povratak učenika iz Petrinje u prostore njihove škole.