Vijesti

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Autor: Administrator , 17. 11. 2020.

Povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje u našoj školi dan je započeo odabranim domoljubnim pjesmama koje su odzvanjale školskim hodnicima. Školski prostori su prigodno uređeni dječjim radovima te likovnim instalacijama učiteljice likovne kulture Antonije Muhoberac Kesovije. Učenici su sa svojim razrednicima u krugu škole upalili svijeće u znak sjećanja na sve žrtve domovinskog stradanja, a učenici 5. b razreda su sa svojom razrednicom upalili svijeće u Vukovarskoj ulici.

Više u našoj fotogaleriji  =>>

.