Vijesti

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Autor: Administrator , 17. 11. 2020.

Povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje u našoj školi dan je započeo odabranim domoljubnim pjesmama koje su odzvanjale školskim hodnicima. Školski prostori su prigodno uređeni dječjim radovima te likovnim instalacijama učiteljice likovne kulture Antonije Muhoberac Kesovije. Učenici su sa svojim razrednicima u krugu škole upalili svijeće u znak sjećanja na sve žrtve domovinskog stradanja, a učenici 5. b razreda su sa svojom razrednicom upalili svijeće u Vukovarskoj ulici.

Više u našoj fotogaleriji  =>>

.

Vijesti

Autor: Administrator , 17. 11. 2020.

Više u našoj fotogaleriji  =>>

.

Humanitarna akcija „Škola školi: Monta za Petrinju“

Kontaktirali smo kolege iz OŠ Mate Lovraka u Petrinji i potrebna im je financijska pomoć za sanaciju štete nastale potresom. Stoga pokrećemo humanitarnu akciju „Škola školi: Monta za Petrinju“

Pozivamo sve učenike, učitelje, roditelje, naše susjede- stanovnike kotara Montovjerna i cijelog Dubrovnika, pokažimo veliko srce i pomozimo obnovu OŠ Mate Lovraka u Petrinji. Uplatu pomoći možete izvršiti na posebni račun koji smo otvorili:

HR14-2407000-1500013136 (OTP banka)

Sredstva prikupljamo do kraja školskih praznika.

#monta #petrinja #skolaskoli