Mjesec knjige u školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 13. 11. 2020.

Razlistaj se! moto je pod kojim su svi sudionici ovogodišnjeg Mjeseca hrvatske knjige pozvani da posvete svoje programe planetu Zemlji povodom 50. godišnjice obilježavanja Dana planeta Zemlje. Tako je i u našoj knjižnici mjesec protekao veselo i razlistano. Učenici mlađih razreda sudjelovali su u različitim radionicama i čitaonicama "zelenih" slikovnica dok su oni malo stariji imali priliku poslušati predavanje našeg sugrađanina Boža Benića koji je u protekloj godini izdao svoj prvi putopis "Zvijezde me uvijek nasmiju" o tromjesečnoj i jednomjesečnoj misiji u Tanzaniji. Kako smo se proveli pogledajte klikom na našu fotogaleriju.

Mjesec knjige u školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 13. 11. 2020.

Humanitarna akcija „Škola školi: Monta za Petrinju“

Kontaktirali smo kolege iz OŠ Mate Lovraka u Petrinji i potrebna im je financijska pomoć za sanaciju štete nastale potresom. Stoga pokrećemo humanitarnu akciju „Škola školi: Monta za Petrinju“

Pozivamo sve učenike, učitelje, roditelje, naše susjede- stanovnike kotara Montovjerna i cijelog Dubrovnika, pokažimo veliko srce i pomozimo obnovu OŠ Mate Lovraka u Petrinji. Uplatu pomoći možete izvršiti na posebni račun koji smo otvorili:

HR14-2407000-1500013136 (OTP banka)

Sredstva prikupljamo do kraja školskih praznika.

#monta #petrinja #skolaskoli