Mjesec knjige u školskoj knjižnici

Autor: Administrator , 13. 11. 2020.

Razlistaj se! moto je pod kojim su svi sudionici ovogodišnjeg Mjeseca hrvatske knjige pozvani da posvete svoje programe planetu Zemlji povodom 50. godišnjice obilježavanja Dana planeta Zemlje. Tako je i u našoj knjižnici mjesec protekao veselo i razlistano. Učenici mlađih razreda sudjelovali su u različitim radionicama i čitaonicama "zelenih" slikovnica dok su oni malo stariji imali priliku poslušati predavanje našeg sugrađanina Boža Benića koji je u protekloj godini izdao svoj prvi putopis "Zvijezde me uvijek nasmiju" o tromjesečnoj i jednomjesečnoj misiji u Tanzaniji. Kako smo se proveli pogledajte klikom na našu fotogaleriju.

Weather Data Source: Dubrovnik 30 tage wetter