Dobro došli na naš web!

Autor: Administrator , 9. 10. 2020.

Dragi posjetitelji, dobro nam došli na web stranice Osnovne škole Montovjerna.

Ova stranica namijenjena je učenicima i roditeljima Osnovne škole Montovjerna, ali i svim ostalim korisnicima koji će ovdje pronaći zanimljive i korisne informacije. Ovdje ćete pronaći sve novosti vezane za nastavu te ćemo sa vama podijeliti dio aktivnosti i ostvarenja iz naših učionica i škole.

Veselim se što ćemo od ove školske godine zajedno ispisivati nove stranice naše škole, družiti se, istraživati, učiti, stvarati i dijeliti važne informacije.

Ovim putem ispričavam se zbog kašnjenja vezanog uz uspostavu naše web stranice za koju je trebalo malo više vremena, ali od sada smo s vama i online.

Zahvaljujem se na strpljenju i razumijevanju te se nadam kako ćemo zajedno izgraditi prepoznatljivo i sigurno web mjesto.

S poštovanjem,

Snježana Vlahinić, privremena ravnateljica

Dobro došli na naš web!

Autor: Administrator , 9. 10. 2020.

Dragi posjetitelji, dobro nam došli na web stranice Osnovne škole Montovjerna.

S poštovanjem,

Snježana Vlahinić, privremena ravnateljica

Humanitarna akcija „Škola školi: Monta za Petrinju“

Kontaktirali smo kolege iz OŠ Mate Lovraka u Petrinji i potrebna im je financijska pomoć za sanaciju štete nastale potresom. Stoga pokrećemo humanitarnu akciju „Škola školi: Monta za Petrinju“

Pozivamo sve učenike, učitelje, roditelje, naše susjede- stanovnike kotara Montovjerna i cijelog Dubrovnika, pokažimo veliko srce i pomozimo obnovu OŠ Mate Lovraka u Petrinji. Uplatu pomoći možete izvršiti na posebni račun koji smo otvorili:

HR14-2407000-1500013136 (OTP banka)

Sredstva prikupljamo do kraja školskih praznika.

#monta #petrinja #skolaskoli